Nahrávám ...

Domácí úkoly a vzdělávací materiály

Domácí úkoly a vzdělávací materiály

Informace pro svoji domácí přípravu v době nepřítomnosti mohou žáci čerpat zde: https://skola-bolesiny.webnode.cz/domaci-ukoly/

Kontakty na třídní pedagogy:
petra.pletichova@skolabolesiny.cz , I.(1., 2.)
petra.zdenkova@skolabolesiny.cz , II. (3.)
ivana.martinkova@skolabolesiny.cz , III. (4., 5.)

Konzultační hodiny: Pokud potřebujete poradit s domácím úkolem, volejte paní třídní učitelku v pondělí a v pátek, 14,00 – 18,00 hod.

Úkoly odevzdávejte vždy nejpozději v pátek, nové úkoly budou zadávány v pondělí.

Vzniklá situace zaskočila Vás rodiče, žáky i nás pedagogy. Neměli jsme připravené komunikační kanály žák-učitel, a i když se nám podařilo provizorní spojení vytvořit, netušíme, zda-li bude pro malé žáky 1. stupně fungovat.

Prosíme Vás proto o trpělivost a toleranci.
Těšíme se na normální potkávání a podávání ruky bez roušek.

Michael Burianek, ředitel školy

—————————————————————————–

Škola Online – prosíme rodiče, kteří se dosud nepřihlásili do našeho školního systému Škola Online, aby použili svoje přístupové údaje a zaregistrovali se. Náš školní informační systém je mnohem lépe nastaven na dálkové vzdělávání než provizorní řešení přes dočasné stránky na Webnode.

K čemu slouží aplikace Škola OnLine? Aplikace Škola OnLine je školský informační systém a je určena žákům základních, středních a vyšších odborných škol a jejich zákonným zástupcům. Umožňuje jim zdarma jednoduchý, bezpečný a rychlý přístup k informacím o docházce, prospěchu a dalších aktivitách ve škole. Stáhněte si aplikace i do svého mobilu, tabletu a PC.

Kroky nutné k založení přístupu do aplikace Škola OnLine: Pro získání přístupu do aplikace Škola OnLine je nejprve nutné se zaregistrovat. K registraci můžete využít následující postup:

1. V internetovém prohlížeči přistupte na adresu http://portal.skolaonline.cz. Následně vpravo nahoře v sekci Přihlášení klikněte na odkaz Registrace žáků a rodičů.

2. Na úvodní stránce si přečtěte základní informace o aplikaci Škola OnLine a postupu registrace a pokračujte na další krok registrace tlačítkem Přejít na ověření PINu v dolní části stránky.

3. Na nově zobrazené stránce budete vyzváni k zadání jména a příjmení osoby, pro kterou byl školou vygenerován PIN (viz Údaje pro registraci), dále uvedete PIN a opíšete kontrolní řetězec.

4. Po správném zadání registračních údajů stiskněte tlačítko Ověřit PIN a přejít na volbu přihlašovacích údajů. Pokud jste všechny údaje vyplnili správně, zobrazí se další stránka s registračními údaji. V případě, že bylo ověření dané osoby neúspěšné, např. došlo k překlepu, celou akci zopakujte. Jestliže neproběhlo potvrzení dané osoby ani poté, kontaktujte administrátora školy nebo náš hotline.

5. Po úspěšném ověření si zvolte uživatelské jméno a heslo, se kterými se budete do aplikace Škola OnLine přihlašovat. Pokud Vámi zvolené uživatelské jméno v aplikaci již existuje, budete vyzváni k výběru jiného. Přihlašovací údaje je nutné si pečlivě zapamatovat, neboť je budete používat při každém dalším přihlašování do aplikace Škola OnLine.

Přihlášení do aplikace Škola OnLine: Pokud jste se již zaregistrovali, můžete se přihlásit do aplikace Škola OnLine. Do svého webového prohlížeče zadejte URL adresu http://portal.skolaonline.cz. Vpravo nahoře v sekci Přihlášení zadejte Vaše uživatelské jméno a heslo a stiskněte tlačítko Přihlásit. Otevře se aplikace Škola OnLine.

Pod odkazem https://aplikace.skolaonline.cz/dokumentace/KS/verejnost/ naleznete uživatelskou příručku, která Vám usnadní práci s aplikací Škola OnLine a představí všechny její výhody a využití.

Vstupte na stránky školy (klikněte)

Tento web používá cookie pro optimalizaci obsahu. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close