Nahrávám ...

Výsledek zápisu do MŠ

Vážení rodiče,

děkujeme za Váš zájem o naši školu, velice nás to těší. Výsledky zápisu do MŠ Bolešiny zde:

Výsledek zápis pro školní rok 2020/2021
Registrační číslo uchazeče Výsledek zápisu
XHSC0 Zapsán do MŠ
932L1 Zapsán do MŠ
QR9C0 Zapsán do MŠ
34D1U Zapsán do MŠ
7ZGEW Zapsán do MŠ
BXX9R Zapsán do MŠ
1VZQK Zapsán do MŠ
GUC80 Zapsán do MŠ
VHXAU Zapsán do MŠ
GI48D Zapsán do MŠ
15HNO Zapsán do MŠ
TDW3J Zapsán do MŠ
OVPKI Zapsán do MŠ
Počet uchazečů (chlapců/dívek): 13 (12/1)

Upozornění pro rodiče žáků z nespádové obce (místa bydliště): MŠ, která je pro vaše dítě spádová, vás bude pravděpodobně kontaktovat a vyžadovat informaci, proč jste se nezúčastnili zápisu ve spádové mateřské škole. Škole stačí prosté sdělení, že jste se registrovali k zápisu v MŠ Bolešiny. Po vydání rozhodnutí o přijetí nebo nepřijetí do naší školy, budeme spádovou školu o našem rozhodnutí informovat.

S pozdravem Mgr. Michael Burianek, ředitel školy

Vstupte na stránky školy (klikněte)

Tento web používá cookie pro optimalizaci obsahu. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close