Nahrávám ...

Výsledky zápisu do 1. ročníku ZŠ

Vážení rodiče,

děkujeme za Váš zájem o naši školu, velice nás to těší. Výsledky zápisu do 1. ročníku ZŠ Bolešiny zde:

Výsledky zápisu do školního roku 2020/2021
Registrační číslo Výsledek zápisu
07PE8 Zapsán do 1. ročníku
4L857 Zapsán do 1. ročníku
5VBCE Zapsán do 1. ročníku
AWY8Z Zapsán do 1. ročníku
EQ8YK Zapsán do 1. ročníku
ER8AF Zapsán do 1. ročníku
ERYOM Zapsán do 1. ročníku
EZCLU Zapsán do 1. ročníku
HAI5H Zapsán do 1. ročníku
JZWPE Zapsán do 1. ročníku
L1T9X Zapsán do 1. ročníku
LU4O7 Zapsán do 1. ročníku
OY954 Zapsán do 1. ročníku
RSGDH Zapsán do 1. ročníku
V9W0O Zapsán do 1. ročníku
Počet uchazečů: 15

Upozornění pro rodiče žáků z nespádové obce (místa bydliště): Škola, která je pro vaše dítě spádová, vás bude pravděpodobně kontaktovat a vyžadovat informaci, proč jste se nezúčastnili zápisu ve spádové škole. Škole stačí prosté sdělení, že jste se registrovali k zápisu v ZŠ Bolešiny. Po vydání rozhodnutí o přijetí nebo nepřijetí do naší školy, budeme spádovou školu o našem rozhodnutí informovat.

S pozdravem

Mgr. Michael Burianek, ředitel školy

Vstupte na stránky školy (klikněte)

Tento web používá cookie pro optimalizaci obsahu. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close