Nahrávám ...

Vzdělávání od 4. ledna 2021

Vážení rodiče, milí žáci,

doufali jsme, že nový rok zahájíme běžným provozem naší školy a k distanční výuce se už nikdy nebudeme nuceni vrátit. Bohužel z důvodu vládních nařízení bude provoz ŠD  a výuka od 4. ledna 2021 za dodržení hygienických opatření probíhat prezenčně znovu pouze pro žáky 1. a 2. ročníku ZŠ. Žáci 3., 4. a 5. ročníku se budou vzdělávat opět povinnou distanční formou v systému Google Classroom.

Podrobnější informace k výuce vloží do systému jednotliví vyučující v pondělí dopoledne. Provoz MŠ a ŠJ bude stejně jako v celém roce  2020 téměř bez omezení.  

Od 4.1. 2021 budou platit všechna nutná, ale nepříjemná opatření tak, jak byla nastavena již v listopadu 2020 (nošení roušek, homogenní skupiny, omezený vstup osob do budovy apod.). Pokud dojde ke změnám (a doufám, že ano), budou platit až od 10.1. Jakmile bude o změnách rozhodnuto, budete v co nejkratší době informováni.

P.S. Většinou ale informujete Vy nás rychleji z jiných zdrojů 🙂

Do nového roku Vám všem přeji sebedůvěru, víru v lepší budoucnost a ať se z toho všichni nezblázníme :-).

Mgr. Michael Burianek, ředitel školy

Vstupte na stránky školy (klikněte)

Tento web používá cookie pro optimalizaci obsahu. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close