Nahrávám ...

Dotace – Národní plán obnovy

Základní škola a mateřská škola Bolešiny, příspěvková organizace je příjemcem těchto dotací z Národního plánu obnovy:

Digitální učební pomůcky

Cílem je vybavení žáků pokročilými digitálními učebními pomůckami pro rozvoj informatického myšlení a digitálních kompetencí. Účelem je pořízení pokročilých digitálních učebních pomůcek pro žáky ZŠ a SŠ, avšak pro MŠ se jedná o pořízení základních učebních pomůcek (digitální nebo unplugged aktivity).

Prevence digitální propasti

Cílem je zpřístupnění mobilních digitálních technologií ve vzdělávání všem žákům i těm, kteří jsou znevýhodněni tím, že nemají vlastní zařízení. Účelem je pořízení základních mobilní digitálních technologií (notebook, chromebook, tablet, chytrý telefon…, včetně příslušenství a mobilních digitálních technologií pro žáky se SVP) k zapůjčení pro znevýhodněné/potřebné žáky, kteří nemají k dispozici vlastní mobilní digitální zařízení tak, aby je měli k dispozici pro běžnou výuku a výuku distančním způsobem.

Doučování

Dotace je určena na realizaci individuálního a skupinového doučování žáků základních škol, středních škol a konzervatoří. Finančním zdrojem pro realizaci doučování z Národního plánu obnovy jsou prostředky fondu Evropské unie – Next Generation EU.

Vstupte na stránky školy (klikněte)

Tento web používá cookie pro optimalizaci obsahu. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close