Nahrávám ...

Provoz víceúčelového hřiště.

Otevření víceúčelového hřiště ZŠ a MŠ Bolešiny pro veřejnost.

Víceúčelové hřiště školy je  od 9.9.2023 otevřeno i pro sportovní veřejnost. Přístup na víceúčelové hřiště bude regulovaný přes rezervační systém.

1) Zájemce si vybere v kalendáři datum a čas, provede rezervaci a následně systém vygeneruje potvrzení rezervace do e-mailu objednatele. Rezervační systém je přístupný na webových stránkách obce a  školy (Facebook / Instagram).

Přímý odkaz na rezervační systém: https://calendar.app.google/eDhKVYqSTwdxBEte9

2) Klíče si vyzvedne uživatel přes schránku na klíče nebo u správce. K otevření schránky použije zaslaný jednorázový přístupový 4místný kód. Při odchodu uživatel hřiště uklidí, uzamkne a vloží klíč (případně i poplatek za pronájem) zpět do depozitní schránky na klíče.

3) Zájemce o sportovní aktivity na hřišti je povinen seznámit se a dodržovat PROVOZNÍ ŘÁD školního víceúčelového hřiště ZŠ a MŠ Bolešiny – odkaz zde: https://www.skolabolesiny.cz/?post_type=wpdmpro&p=2939&preview=true

Doporučení:

1) Upřednostňujte elektronickou komunikaci přes e-mail: hriste@skolabolesiny.cz

2) Hřiště si rezervujte s předstihem (ideálně 1 den předem) – správce hřiště není on-line denně 24 hod. a nemůže kontrolovat rezervace několikrát během každé hodiny.

Poznámka:

S provozem a pronájmem podobného zařízení nemáme zatím žádné zkušenosti, omluvte prosím případné nedostatky. Budeme se snažit, aby hřiště bylo maximálně přístupné veřejnosti i žákům školy, nebylo zdrojem konfliktů a bylo bezpečné.

 

Vstupte na stránky školy (klikněte)

Tento web používá cookie pro optimalizaci obsahu. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close