Nahrávám ...

Vize naší školy

  • Základem základní školy je vzdělávat.
  • Základem školství je základní škola.
  • Základem hodnocení jsou výsledky vzdělávání a chování.

 

Vážení rodiče, naše představa dobré školy vypadá takhle:

Menší moderní škola rodinného typu, která vybavením, kvalitou zaměstnanců, výsledky vzdělávání a srovnatelnou nabídkou výchovně vzdělávacích činností obstojí v konkurenci ostatních.

Škola, kde najdete vše pod jednou střechou a kde je o vaše děti dobře postaráno.

Škola zaměřená na smysluplné využití volného času dětí, se širokou nabídkou zájmových útvarů a jiných aktivit, škola propojená s kulturním a sportovním životem obce.

Škola hledající nové cesty vlastního rozvoje a zkvalitnění výuky . Zároveň škola tradiční, na žáky přiměřeně náročná, moderně vybavená, podporující tradiční a osvědčené výchovně vzdělávací postupy.  Škola vychovávají i vzdělávající  zodpovědné a samostatné žáky, kteří jsou dobře připraveni na život.

Škola, která se snaží dávat důraz na zavedení moderních informačních technologií do vyučování a na výuku cizích jazyků.

Škola, kde ale zároveň poznávání není jen kliknutí myší na monitoru počítače a prohlížení přírody na LCD, ale kde si děti mohou svět kolem sebe očichat, osahat, poslechnout nebo pozorovat. Chceme být školou přátelskou k přírodě a máme pro to ideální podmínky přímo ve svém okolí.

 Jestli se nám vše daří a jsme takovou školou, můžete posoudit Vy, Vaše děti a pokud jsme získali vaši důvěru, tak za několik let i budoucí generace našich žáků.

Vstupte na stránky školy (klikněte)

Tento web používá cookie pro optimalizaci obsahu. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close